EB Trenerkurs Ammerud 2020.jpg
EB Trenerkurs på Apalløkka, Ammerud Foto: Helle Stokke

Kurs i Øst høsten 2020

Region Øst setter opp kurs etter behov og i samarbeid med klubbene i Øst

 

 

Region øst har nå avholdt hele 8 kurs i løpet av 3 uker. Må være ny rekord!  

 

91 godkjente EB Trenere fordelt på 7 kurs

11 godkjente Aspirantdommere på 1 gjennomført kurs

 

 

Vi har allerede satt opp 2st Kamplederkurs og regner med at det blir flere av dem under høsten.

Våren 2020 hadde vi 21st deltakere som gjennomførte og fikk godkjent teoritesten på Regionsdommerkurset. Disse mangler nå kun observasjons- og autorisasjonskamper før de kan bli godkjente Regionsdommere. Akrem Dagnew som har ansvaret for dommeroppsettet i Øst vil koordinere slik at disse 21 deltakerne får tilbud om observasjonskamper, og deretter autorisasjonskamper når vi mener de er klare for det.

 

Vi følger Covid-19 situasjonen nøye og forholder oss til NBBFs Veileder for Gjenåpning av aktivitet som sier at det får maks være 20st deltakere på kurs. Vi strever etter å sette opp så mange kurs klubbene har behov for og ønsker minst mulig geografisk spredning blandt deltakere på kurs. Alle våre kurs er åpen for alle medlemmer i Region Øst men vi strever etter å få flest mulig deltakere fra samme geografiske område på et kurs.

 

Under høsten har vi fokurs på å gjennomføre Kamplederkurs og kommer tilbake med mer informajson knyttet til vårens kursaktivitet senere i høst.

 

Du kan lese mer om alle våre kurs HER 

 

 

GRATULERER TIL VÅRE NYE EASYBASKET TRENERE

Deltaker: Klubb
Pål Kleven Fredriksen Ammerud
Fredrik Hårstad Trana Ammerud
Kevin Hoang Quy Ammerud
Antoan Veselinov Kutrev Ammerud
Milena Kodzhailieva Ammerud
Agustin Garcia Ammerud
Mark Xavier Tacsagon Ammerud
Stina Larsen Ammerud
Ilarion Bonhomme Ammerud
Josuha Sykes Ammerud
Mustafa Dippa Ammerud
Andreas Longva Rønning Bislet
Vincent Meyer Bislet
Peder Ingmar Dahl Bislet
Tumaini Semboja Bislet
Amar Pinjo Bislet
Mathias Svendsen Bislet
Mattias Stensson Bislet
Trix de la Cruz Bislet
Krister Andersen Bislet
Liam Lande Bislet
Alexandra Danek Bislet
Nikolai Svalastog Bislet
Neo Carlsen Wesmann Bislet
Didrik Holand Bislet
Alexandre Langlé Bygdøy
Julian Torjussen Hønefoss
Oliver Nævdal Hønefoss
Tor-Gunnar Lakselvhaug Hønefoss
Maria Erlandsen Hønefoss
Malene Grannegård-Høllo Hønefoss
Sara Stojanovic Hønefoss
Paul Mwaka Høybråten
Saila Mulinzi Høybråten
Karoline Aass Olsen Kjelsås
Viktoria Lyngstad Kjelsås
Jone Skarholt Lykke Kjelsås
Mia Myhre Benterud Kjelsås
Luna Bustos  Kjelsås
Noah Reed Rosenløw Eeg Kjelsås
Sebastian Expósito Ruud Kjelsås
Filip Bukejlovic Langhus
Endre Nørstebø Lykke Moss
Jens Lind-Larsen  Moss
Bente Onsrud Moss
Koffi Fangbedji Moss
Rasmus Haave Moss
Kristian Aguilar Moss
Mohamad Alashkar Moss
Daniel Summerly Pettersen Moss
Skjalg Bakken Moss
Elisabeth Eriksen Moss
Gop Van Ho Moss
Shahem Rashwani Moss
Leo Lindvik Nesodden IF Bobcats
Bjørnar Lande Wekre Nesodden IF Bobcats
Erik Hjallum Nesodden IF Bobcats
Kjetil Røed Nesodden IF Bobcats
Viktor Petrov Nesodden IF Bobcats
Eivind Klubbenes Nesodden IF Bobcats
George Turk Nesodden IF Bobcats
Hågen Kalgraff Næss Nesodden IF Bobcats
Elisabeth Turk Nesodden IF Bobcats
Christoffer Wilner Nordstrand
Ali Khan Nordstrand
Angelina Lundhagen Oppsal
Nada Azzam Oppsal
Lea Harnes Bergwall Oppsal
Robin Anne Myrvold Oppsal
Johanne Omvik Persbråten
Ida Aasen Persbråten
Ada Aure Dalbæk Persbråten
Ting Malin Lloyd Persbråten
Amalie Goksøyr-Sjaastad Persbråten
Helena Martens Persbråten
Jonas Westbye R&Å
August Ihle R&Å
Pia Jensen  R&Å 
Kristina Aamodt Sandvika
Tormod Lohne Sandven Sandvika
Sebastian Schiørn Skjetten
Elise Grytbak TNT Towers
Silje Reite TNT Towers
Mats Hågå Christophersen Ullern
Christopher V.H. Bøgh Ullern
Frederik Kvam Ullern
Christian Lyng Ullern
Felicia Dyngeland Sunden Ullern
Synne Borchgrevink Ullern
Biya Wayu VIF
Torjus Brynildsen VIF

 

GRATULERER TIL VÅRE NYE ASPIRANTDOMMERE

Deltaker: Klubb
Julian Hvaal strømstad Asker
Antoan Kutrev Ammerud
Sanyii Kabeta Abdeta Ammerud
Filip Rypdal Øverås Asker
Mark Valenzon Aurskog-Finstadbru Sportsklubb
Aksel Degrell Bygdøy
Øystein Graasvoll Larsen Bygdøy
Christobal Sterling  Fredrikstad
Gudmund Leachman Røthing Oppsal
David Khang Ayden  Oppsal
Cem Yigit ERGUN Persbråten

 

 

Du kan lese mer om alle våre kurs HER