NBBF Øst SPU G13 vest.JPG
SPU G13 Vest fra 2018

Disse er tatt ut til NTC fra Øst

Region Øst gratulerer alle som er tatt ut til Nasjonalt TalentCamp i regi av NBBF!

Region Øst har gleden av å presentere spillere født i 2005 (U15) og 2006 (U14) som har blitt valgt ut til NTC i Tønsberg tidsperiode 29. mai og frem til 1. juni 2020.

Vi ønsker samtlige lykke til!

 

JENTER

Jenter U14 (født i 2006)

Navn  Klubb Årgang
Maria Bogacz  Bøler J/2006
Maja Kalleson Røed  Bøler J/2006
Linnea Kalleson Røed  Bøler J/2006
Teodora Borojevic  Centrum J/2006
Olivia Haugen  EB-85 J/2006
Emilie Strangeland Køltzow EB-85 J/2006
Ellen Deisz  EB-85 J/2006
Mina Bergh Skarestad EB-85 J/2006
Milla Heier EB-85 J/2006
Tuva Nyland Noterud  Hønefoss J/2006
Ida Johansen  Kjelsås J/2006
Nora Proctor  Kjelsås J/2006
Celine Mannsåker Kjelsås J/2006
Kjersti Frey Frøslie  Nesodden  J/2006
Madelen Norvi Jørstad  Skjetten  J/2006
Amilia Loewen Skjetten  J/2006
Isabella Solem  TNT J/2006
Hannah Kristofferson  Ullern J/2006
Sophia Priestley Ullern J/2006
Fanny Dyngeland -Sundén Ullern J/2006
Aurora Toyomasu  Ullern  J/2006
Maia Løkås Fusdhal  Ullern  J/2006

 

Jenter U15 (født i 2005)

NAVN KLUBB ÅRGANG
Sunniva Rotheim Bislet J/2005
Helena Eckhoff-Eliassen Bygdøy J/2005
Sabrina Bouthalja Centrum J/2005
Mina Zinchenko Centrum J/2005
Sofie Løken EB-85 J/2005
Sofia Brokhaug Koch EB-85 J/2005
Amanda Waage Thomsen EB-85 J/2005
Susanne Gjerstad EB-85 J/2005
Tina Nordve Høybråten J/2005
Mia Myhre Benterud  Kjelsås J/2005
Sara Osk Omarsdottir Kjelsås J/2005
Nittaya Velten Klubbenes Nesodden J/2005
Ingrid Margrethe Helgensen Oppsal J/2005
Vanessa Pedersen TNT J/2005
Camilla Wold Wægger Ullern J/2005

 

GUTTER

Gutter U14 (født i 2006)

NAVN KLUBB ÅRGANG
Jonathan Kleven Fredriksen Ammerud G/2006
William Garcia Ammerud G/2006
Yosthin Halvorsen Næsfeldt Asker G/2006
William Kruse Asker G/2006
Anthony J solis Bøler G/2006
Elias Demoniere Centrum G/2006
Luka Tønder-Zivkovic Centrum G/2006
Sivert Stavnem von Krogh Drammen G/2006
Mirza Ljeskovica Drammen G/2006
Ian Gabela Drammen G/2006
Danielius Gunovic Drammen G/2006
Noah Aleksander Mørk EB-85 G/2006
Olav Stubbraaten Ivarrud EB-85 G/2006
Fridtjof Krohn-Sandholt Eidsvoll G/2006
Jonathan Riberg Christophersen Eidsvoll G/2006
Sivert Nordheim Kjelsås G/2006
Alexander Rotegård Kongsberg G/2006
Klaus Derbakk Nesodden G/2006
Samuel Barmen Sandvika G/2006
Ludvik Mürer Bergseng Sandvika G/2006
Ludvig Bråten Skjetten G/2006
Filip August Klemmetsby TNT G/2006
Murdoc Elmo San Juan TNT G/2006
Jakob Næss TNT G/2006
Marko Sikkeland Eric Ullern G/2006
Alan Lee Graadal Ullern G/2006
Emil Jan Stachowski Ullern G/2006
Elias Lyngstad Ullern G/2006
Enzo Eggert Ullern G/2006
Oscar Hellebust Ullern G/2006

 

Gutter U15 (født i 2005)

NAVN KLUBB ÅRGANG
Filip Rypdal Øverås Asker G/2005
Trym Andreas Wågsæther Bøler G/2005
Etienne Nasser Aspevik Bøler G/2005
Alexander Bech EB-85 G/2005
Jacob Aabel EB-85 G/2005
Kasper Borch Vareberg EB-85 G/2005
Oliver Nævdal Hønefoss G/2005
Gabriel Grov Disen Kjelsås G/2005
Bram Kroder-Schille Langhus G/2005
David Ayden Oppsal G/2005
Idiris Alasow TNT G/2005
Vilji Wiik Ullern G/2005
Scott Priestley Ullern G/2005
Henrik Schneidt Ullern G/2005
Hjalmar Linnestad Ås G/2005

 

Kontaktinformasjon

For mer informasjon om NTC, kontakt NBBF Brent Hackman.

SPU ansvarlig i Region Øst er Mark DiGiacomo.

Brent Hackman
 

Brent Hackman

Sportssjef

E-post: brent.hackman@basket.no
Mobil: 992 10 977

Mark DiGiacomo
 

Mark DiGiacomo

Fag- og tiltakskonsulent

E-post: mark.digiacomo@basket.no
Mobil: +47 92012866

SPU Sportslig ansvar, Kontaktperson mot Marked og PR for ØST