Komiteer og utvalg

Her finner du informasjon om NBBFs tingvedtatte komiteer og styreoppnevnte utvalg

Torkild Rødsand
Torkild Rødsand
Leder, Dommerkomitéen

Klubb: Nordstrand BBK

Arnstein Gloppen
Arnstein Gloppen
Medlem, Dommerkomitéen

Klubb: Lommedalen IL

Linda Evensen
Linda Evensen
Medlem, dommerkomiteen

Klubb: Singsaker

Karina Messel
Karina Messel
Leder, sanksjonskomiteen

Klubb: Asker Basketballclub

Håvard Helstrup
Håvard Helstrup
Medlem 1, sanksjonskomiteen

Klubb: Landås Basketballklubb

Beate Mørk Andersen
Beate Mørk Andersen
Medlem 2, Saksjonskomitéen

Klubb: Tromsø Storm

Are Evju
Are Evju
Varamedlem

Klubb: Persbråten Basketballklubb

Arnstein Auråen
Arnstein Auråen
Vara 2, Sanksjonskomitéen

Klubb: Skien Ghosts 

Hugo Henstein
Hugo Henstein
Leder, apellkomiteen

Klubb: Flau Bris

Pernille Arneberg Børset
Pernille Arneberg Børset
Medlem 1, apellkomiteen

Klubb: Nordstrand Basketballklubb

Hjørdis Steinsvik
Hjørdis Steinsvik
Medlem 2, apellkomiteen

Klubb: Frøya Basketballklubb

Arne Fjellstad
Arne Fjellstad
Varamedlem 1, apellkomiteen

Rune Arctander
Rune Arctander
Varamedlem

Klubb: Kjelsås IL Basketball

Robert Stenvik
Robert Stenvik
Varamedlem

Klubb: Asker Basketballclub

Helge Gullaksen
Helge Gullaksen
Leder, kontrollkomiteen

Klubb: Hop Basketballklubb

Sturla Bentsen Sand
Sturla Bentsen Sand
Medlem Kontrollkomiteen

Klubb: Nordberg Basketballklubb

Siri L. Andersen
Siri L. Andersen
Varamedlem 1, kontrollkomiteen

Klubb: Bygdøy Basketballklubb

Finn Richard Szczesny
Finn Richard Szczesny
Varamedlem 2, Kontrollkomiteen

Klubb: BSI Basketball

Vilde Tveito
Vilde Tveito
Leder, Lovkomiteen

Klubb: Ulriken Basketballklubb

Hans Erik Johnsen
Hans Erik Johnsen
Leder Lovkomiteen

Klubb: Persbråten Basketballklubb

Maja Føleide
Maja Føleide
Medlem, Lovkomiteen

Klubb: Ulriken Basketballklubb

Jeanette H. Antoniazzi
Jeanette H. Antoniazzi
Leder, Valgkomite

Klubb: Frøya Basketballklubb

Lars Olav Sparboe
Lars Olav Sparboe
Medlem, Valgkomiteen

Klubb: Tromsø Storm Ungdom

Ellen Hamremoen
Ellen Hamremoen
Medlem Valgkomiteen

Klubb: Ullern Basketballforbund

Karl Otabor
Karl Otabor
Vara, Valgkomtie

Klubb: Fyllingen Basket

Eva Salvesen
Eva Salvesen
Medlem, Hederstegnkomiteen

Klubb: Sandvika Basketballklubb

Jeanette H. Antoniazzi
Jeanette H. Antoniazzi
Medlem, hederstegnkomiteen

Klubb: Frøya Basketballklubb

Sigurd Bognæs
Sigurd Bognæs
Medlem, Hederstegnkomiteen

Klubb: Kongsberg Miners

Stian Emil Berg

Ingun Ranneberg-Nilsen

Ingela Kleveland

Øivind Lundestad

Jens August Dalsegg

Erik Vaaja

Thomas Solem
Thomas Solem
Leder

Klubb: Norges Handelshøyskole Idrettsforening - Basketball

Kristine Skorpen
Kristine Skorpen
Styremedlem

Klubb: Asker BC

Fokusområder: Juridisk, Ungdomsutvalg, sport

Hovedrelasjoner:

Regioner: Primærkontakt Region Sør

Selma Lovise Hlm
Selma Lovise Hlm
Medlem

Klubb: Ulriken Eagles

Sebastian Haug
Sebastian Haug
Medlem

Klubb: Arendal Titans


Etienne Nasser Aspevik – Bøler Basket
Sebastian Haug – Arendal Titans

Terje Roel (leder)

Marcela Bustos

Hallstein Espelid