EasyBasket Region Øst

 

Påmelding til EasyBasket U7-U12 

  • Send epost med følgende informasjon til Mark DiGiacomo:  mark.digiacomo@basket.no 
    • Klubb
    • Alder og kjønn (Gutter, Jenter eller Mix og født 2008,...,2013)
    • Erfaringsnivå (nybegynner, delvis øvet, erfarne/øvet)
    • Kontaktperson med epost og mobil nr. 

Første mann til mølla prinsippet ved påmelding. Vi etterstreber å lage nok arrangementer så alle som melder seg på før fristen kan delta, men vi kan ikke garantere dette. Derfor anbefaler vi at klubbene melder på lag så tidlig som mulig.

 

Priser og betaling til dommere

Påmeldingsfrist: senest 3 uker før aktuell turnering 

Påmeldingsgebyr: 400 kr pr deltakelse (blir fakturert direkte til klubben to ganger per sesong)

Betaling av kampledere under en turnering: Hjemmelaget betaler dommere etter endt kamp (maks 300kr/kamp)

  • Kampleder
    • EB U7-U12: 100kr/dommer 
  • Aspirantdommer
    • EB U7-U12: 150kr/dommer 

Se gjeldende honorarsatser til dommere her

Kampoppsett til EasyBasket turneringer vil bli sendt ut til alle deltakende lag og arrangørklubb senest 2 uker før turnering.

 

Trekking av lag før og etter påmeldingsfrist

  1. Trekkes laget 3 uker eller mindre før turnering, skal klubben betale:
  2. Trekkes laget 72 timer eller mindre før turnering, skal klubben betale:

Kampoppsett til EasyBasket turneringer vil bli sendt ut til alle deltakende lag og arrangørklubb senest 2 uker før turnering.

 

EasyBasket Arrangør 

Arrangørgodtgjørelse: 2000kr pr. turnering i grunnstøtte  + 2000kr i ekstra støtte hvis arrangør lager dommeroppset m.m.

Instruks til EasyBasket arrangement finner du HER

Arrangørstøtte blir utbetalt til klubben 2 ggr/ sesong og blir avregnet mot deltakende lag fra klubben.

Kampoppsett til EasyBasket turneringer vil bli sendt ut til alle deltakende lag og arrangørklubb senest 2 uker før turnering.

 

EasyBasket U7-U10 (EBC gutter og jenter født 2010 og senere)

Dato

Tid

Hall

Påmeldingsfrist

21.09.2019

​09.00-13.00

Østre Greverud idrettshallKolbotn

01.09.2019

​12.10.2019

14.00-20.00

Engebråtenhallen, Kjelsås

22.09.2019

​20.10.2019

​10.00-14.00

Mælahallen, Skien

​29.09.2019

​26.10.2019

​10.00-14.00

Lislebyhallen, Fredrikstd

​06.10.2019

​27.10.2019

​10.00-14.00

Øren flerbrukshall, Drammen

​06.10.2019

​03.11.2019

​09.00-13.00

Gamle Greverudhallen, Kolbotn

​13.10.2019

​10.11.2019

​10.00-14.00

Furusethallen, Høybråten

​20.10.2019

​16.11.2019

​09.00-13.00

​Leikvollhallen B, Asker

​27.10.2019

​17.11.2019

​09.00-13.00

Langhushallen, Langhus

​27.10.2019

​24.11.2019

​10.00-14.00

Brynseng skole, Bøler

​03.11.2019

​01.12.2019

​09.00-13.00

​Slorahallen 1, Skjetten

​10.11.2019

​07.12.2019

​10.00-14.00

Bjørnemyrhallen, Nesodden

​17.11.2019

​15.12.2019

​10.00-14.00

Brynseng skole, Oppsal

​24.11.2019

GOD JUL & GODT NYTT ÅR

​ ​ ​

​04.1.2020

​10.00-14.00

Mælahallen, Skien

​15.12.2019

​05.01.2020

​09.00-13.00

Marienlysthallen, Bislet

​15.12.2019

​11.01.2020

​09.00-13.00

Ullern Vgs, Ullern

​15.12.2019

​12.01.2020

​10.00-14.00

F21, VIF

​15.12.2019

​19.01.2020

​10.00-14.00

Uranienborg flerbrukshall, Bygdøy

​02.01.2020

​01.02.2020

​09.00-13.00

Persbråten Vgs, Persbråten

​12.01.2020

​09.02.2020

​10.00-14.00

Engebråtenhallen, Kjelsås

​19.01.2020

​01.03.2020

​09.00-13.00

Slorahallen 1, Skjetten

​09.02.2020

​08.03.2020

​09.00-18.00

Ullern idrettspark, Ullern

​16.02.2020

​15.03.2020

​10.00-14.00

Øren flerbrukshall, Drammen

​23.02.2020

​21.03.2020

10.00-16.00

​Benterudhallen, Hønefoss

​01.03.2020

​28.03.2020

​10.00-14.00

Eikhallen, TNT Towers

​08.03.2020

​28.03.2020

​09.00-13.00

Østre Greverud idrettshallKolbotn

​08.03.2020

​29.03.2020

​10.00-15.00

Furusethallen, Høybråten

​08.03.2020

​18.04.2020

​09.00-13.00

Brynseng skole, Bøler

​29.03.2020

​19.04.2020

​09.00-13.00

Ørakerhallen, Ullern

​29.03.2020

​25.04.2020

​12.00-18.00

​Råholthallen, Eidsvoll

​05.04.2020

​26.04.2020

​09.00-13.00

Persbråten Vgs, Persbråten

​05.04.2020

 

EasyBasket U11-U12 (EB gutter og jenter født 2008-2009)

Dato

Tid

Hall

Påmeldingsfrist

​21.09.2019

​13.00-20.00

​​Østre Greverud idrettshallKolbotn

01.09.2019

​22.09.2019

​10.00-21.00

Persbråten Vgs, Persbråten

​01.09.2019

​12.10.2019

​09.00-14.00

​Leikvollhallen B, Asker

​22.09.2019

​13.10.2019

​10.00-14.00

Marienlyst, Bislet

​22.09.2019

​19.10.2019

​13.30-19.00

Bjørnemyrhallen, Nesodden

​29.09.2019

​20.10.2019

​14.00-19.00

Mælahallen, Skien

​29.09.2019

​26.10.2019

​14.00-18.00

Lislebyhallen, Fredrikstd

​06.10.2019

​27.10.2019

​14.00-19.00

Øren flerbrukshall, Drammen

​06.10.2019

​02.11.2019

​10.00-16.00

F21, VIF

​13.10.2019

​03.11.2019

​13.00-17.00

Gamle Greverudhallen, Kolbotn

​13.10.2019

​09.11.2019

​09.00-14.00

Persbråten Vgs, Persbråten

​20.10.2019

​10.11.2019

​14.00-20.00

Furusethallen, Høybråten

​20.10.2019

​16.11.2019

​13.00-19.00

​Leikvollhallen B, Asker

​27.10.2019

​17.11.2019

​13.00-16.00

Langhushallen, Langhus

​27.10.2019

​23.11.2019

09.00-18.00

Brynseng skole, Oppsal

​03.11.2019

​24.11.2019

​14.00-20.00

Brynseng skole, Bøler

​03.11.2019

​30.11.2019

​09.00-12.00

Årvollhallen, Årvoll

​10.11.2019

​01.12.2019

​13.00-19.00

Slorahallen 1, Skjetten

​10.11.2019

​08.12.2019

​10.00-17.00

Kongsberghallen, Kongsberg

​17.11.2019

​14.12.2019

​10.00-15.00

Råholthallen, Eidsvoll

​24.11.2019

​15.12.2019

​14.00-20.00

Brynseng skole, Oppsal

​24.11.2019

 

GOD JUL & GODT NYTT ÅR

​ ​ ​

​04.11.2020

​14.00-20.00

Mælahallen, Skien

​15.12.2019

​05.01.2020

​13.00-18.00

Marienlysthallen, Bislet

​15.12.2019

​11.01.2020

​13.00-18.00

Ullern Vgs, Ullern

​15.12.2019

​12.01.2020

​14.00-20.00

F21, VIF

​15.12.2019

​18.01.2020

​09.00-18.00

Brynseng skole, Oppsal

​02.01.2020

​19.01.2020

​10.00-14.00

Uranienborg flerbrukshall, Bygdøy

​02.01.2020

​01.02.2020

​13.00-16.00

Persbråten Vgs, Persbråten

​12.01.2020

​02.02.2020

​09.00-14.00

Langhushallen, Langhus

​12.01.2020

​08.02.2020

​09.00-15.00

​Lommedalshallen, Lommedalen

​19.01.2020

​09.02.2020

​14.00-20.00

Engebråtenhallen, Kjelsås

​19.01.2020

​29.02.2020

​10.00-16.00

Bjørnemyrhallen, Nesodden

​09.02.2020

​01.03.2020

​13.00-16.00

Slorahallen 1, Skjetten

​09.02.2020

​07.03.2020

​09.00-18.00

Årvollhallen, Årvoll

​16.02.2020

​08.03.2020

​10.00-16.00

Brynseng skole, Oppsal

​16.02.2020

​14.03.2020

​10.00-16.00

Bjørnemyrhallen, Nesodden

​23.02.2020

​15.03.2020

​14.00-19.00

Øren flerbrukshall, Drammen

​23.02.2020

​21.03.2020

​10.00-16.00

​Benterudhallen, Hønefoss

​01.03.2020

​22.03.2020

​10.00-16.00

Brynseng skole, Bøler

​01.03.2020

​28.03.2020

​14.00-18.00

Eikhallen, TNT Towers

​08.03.2020

​28.03.2020

​13.00-18.00

Østre Greverud idrettshallKolbotn

​08.03.2020

​18.04.2020

​13.00-18.00

Brynseng skole, Bøler

​29.03.2020

​19.04.2020

​13.00-18.00

Ørakerhallen, Ullern

​29.03.2020

​25.04.2020

​12.00-18.00

Råholthallen, Eidsvoll

​05.04.2020

​26.04.2020

​13.00-18.00

Persbråten Vgs, Persbråten

​05.04.2020


Mer informasjon om EasyBasket: Trykk her!

 

Nyhet om de nye endringene i EasyBasket 2019-2020 finner du HER

Oversikt over endringer i EasyBasket 2019-2020 finner du HER

Spilleregler for EasyBasket U7-U12 finner du HER

 

Mark DiGiacomo
 

Mark DiGiacomo

Fag- og tiltakskonsulent

E-post: mark.digiacomo@basket.no
Mobil: +47 92012866

SPU Sportslig ansvar, EasyBasket påmelding og kampoppsett, Kontaktperson mot Marked og PR for ØST