BLNO / Klubbene BLNO K og M

Klubbene BLNO K og M

Her finner du grunnleggende informasjon om klubbene i BLNO Kvinner og Menn

AMMERUD BASKET

Postadresse:  
Postboks 49 Grorud, 0905  OSLO
E-mail: ammerud.basket1970@gmail.com

Hjemmeside: http://www.ammerudbasket.no/
Hjemmebane: Apalløkka
Draktfarge (hjemme): Grønn

Kontaktperson/Contact person:
Orji Okorafor
Mob. 48882926
Epost: orji80@gmail.com

Coacher:
Navn: Marco Sanders
Tlf: 
Epost: sanders.a.marco@gmail.com

 

--------------------------------------------------------------------------------------

ASKER ALIENS

Postadresse:
Asker BC, Postboks 285, 1372 Asker

Hjemmeside:
http://askeraliens.com/
E-mail: leder@askeraliens.com
, post@askeraliens.com
Hjemmebane:
Leikvollhall C
Draktfarge (hjemme): GUL

Kontaktperson/Contact person:
Thomas Brustad
E-mail: thomas@frostnordic.no
Mob: 98242250

Coach:
Per Tøien
Mob: 
E-mail:

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------

BÆRUM BASKET

Postadresse:

Postboks 195, 1319 Bekkestua
Hjemmeside:http://www.barumbasket.no/
Facebook:https://www.facebook.com/BarumBasket
E-mail: barum.basket@gmail.com
Hjemmebane
: Nadderudhallen
Draktfarge (hjemme): Lys blå

Kontaktperson/Contact person:
Anita Holan
Mob: 90555424
E-mail: anita.holan@schjodt.com

Coach:
Navn: Mathias Eckhoff
Mob: 40230201
E-mail: maeckhof@frisurf.no

 

--------------------------------------------------------------------------------------

CENTRUM TIGERS

Vulkan 13, 0178 Oslo 
e-post: post@centrumtigers.no

Hjemmeside: http://www.centrumtigers.com/
Hjemmebane: Vulkanhallen
Draktfarge (hjemme): Burgunder

Kontaktperson/Contactperson:
Navn: Ingri Beck Reithaug
Tel: 92263828
E-mail: ingri.reithaug@centrumtigers.com

Coach:
Inge Kristiansen
Tel: 92229234
E-mail: inge.a.kristiansen@centrumtigers.com

 

--------------------------------------------------------------------------------------

FRØYA BASKET

Postadresse:
Øvre Fyllingsvei 73, 5161 Laksevåg

Hjemmeside:
www.froyabasket.no 
Hjemmebane: Frøya Arena
Draktfarge (hjemme): Sort
E-mail: post@froyabasket.com

Kontaktperson/Contact person:
Baard Stoller
Mob: +47 90401098
E-mail: baard@froyabasket.com

Alexander Løseth
Mob: +47 94130663
E-mail: alexander@froyabasket.com

Coach:
Hugo Salgado
Mob: +351 914122148
E-mail: hugo@froyabasket.com

--------------------------------------------------------------------------------------

FYLLINGEN BASKET

Postadresse:
Shetlands-larsensvei 14
5143 Bergen

Hjemmeside:http://www.fyllingen-basket.no/
Epost: post@fyllingen-basket.no
Hjemmebane:
Fyllingsdalshallen
Draktfarge (hjemme): Blå

Kontaktperson/Contact person:
Stein Håkon Nes
(+47) 90611328
E-mail: post@fyllingen-basket.no

Coach:
Calix Black Ndiaye
Tel. 91658764
E-mail: calix@borea.as

 

--------------------------------------------------------------------------------------

GIMLE BASKET


Postadresse:

Pb 2510 Tveitevannet, 5823 Bergen
E-mail: post@gimle.no

Nettside: www.gimle.no
Hjemmebane: Gimlehallen
Draktfarge (hjemme): Rød

Kontaktperson/Contact person:
Navn: Frederik Gnatt
Tlf: 98255169
E-mail: dagligleder@gimle.no

Coach:
Audun Eskeland
Mob:
E-mail: auduneskeland@hotmail.com

 

--------------------------------------------------------------------------------------

KONGSBERG MINERS

Postadresse: 
PB. 71, 3601 Kongsberg
E-mail: post@kongsbergminers.no

Nettside:
www.kongsbergminers.no
Hjemmebane: Kongsberghallen
Draktfarge (hjemme): Blå (Mørk)

Kontaktperson/Contact person:
Navn: Henrik Aabelvik
Tlf: +47 40640707
E-mail: henrik.aabelvik@gmail.com

Coach:

Navn: 
Tlf: +
E-mail: 

--------------------------------------------------------------------------------------

Nidaros Jets

Postadresse: 
c/o Heidi Ringen, Kolsåsen 42a, 7079 Flatåsen
E-mail: jets@jetsbasket.no

Nettside:
www.jetsbasket.no
Hjemmebane: Trondheim Spektrum
Draktfarge (hjemme): Hvit (Lys)

Kontaktperson/Contact person:
Navn: Siri Refsnes
Tlf: +47 93451763
E-mail: jets@jetsbasket.no

Navn: Line Vaarum
Tlf: +47 91626198
E-mail: line@vaarum.no

Coach:

Navn:
Tlf: +47
E-mail:

 

--------------------------------------------------------------------------------------

Oppsal Basket

LOGO (2).png

Adresse/Adress: Vetlandsveien 49, 0671 Oslo

Email: post@oppsalbasket.no

Nettside: www.oppsalbasket.no
Facebook:
Hjemmebane: Oppsal Arena
Draktfarge (hjemme):  BLÅ

Kontaktperson/Contactperson:
Navn: Kristin M. Vernan
Mob: 90146040
E-mail: kristin.vernan@oppsalbasket.no

 
 
Coach:
Jarl K. Jespersen
Mob: +47 45298015
E-mail: jarl@oppsalbasket.no

--------------------------------------------------------------------------------------

TROMSØ STORM


Postadresse:
Postboks 3621 Guleng, 9278 Tromsø
E-mail: storm@tromsostorm.no

Hjemmeside:
www.tromsostorm.no
Hjemmebane:
Tromsøhallen
Draktfarge (hjemme): Blå


Kontaktperson/Contact person:
Ørjan Sandvik Hansen
Mob: 98221928
E-mail: storm@tromsostorm.no

Coach:
Sergio Vicente Belena
Tlf: 920 33 820 
Epost: sergiovicentebelena@gmail.com

 




Postadresse/Mailadress
: Postboks 285, 1372 Asker
E-mail: post@askeraliens.com 
Hjemmeside: www.askeraliens.com


Kontaktperson
Karine B. Bergseth
Mob: 91101205
E-mail: karineb2b@gmail.com

Trener/Coach:
Navn: Jan Henrik Nyegaarden
Mob: 93067087
E-mail: jny@teleplan.no

Draktfarge: Gul

Hjemmebane: Leikvollhall C

____________________________________________________________


Postadresse/Mailadress: Fredrik Hannestad, Grønnegrend 19, 5232 Paradis
E-mail: bergenelitebasketballklubb@gmail.com
Hjemmeside: 
www.bergenelite.no

Kontaktperson
Fredrik Hannestad 
Mob: 90787621
E-mail: fredrik.hannestad@gmail.com

Trener/Coach:
Navn: Geir Bangstad
Mob: 47320258
E-mail: geddibang@gmail.com

Draktfarge: Hvit

Hjemmebane:
 Amalie Skram idrettshall

 

____________________________________________________________

 

 

Postadresse/Mailadress:
E-mail:
barum.basket@gmail.com
Hjemmeside:

Kontaktpersoner:
Navn:  Atle Bøckmann
Mob: +47 91538717
E-mail: atle@imellom.no

Trener/Coach:
Navn: Ola Gravem Knutsen
Mob: +47 93028375
E-mail: olagk@hotmail.no

Draktfarge : Lys blå

Hjemmebane: Nadderudhallen

 

 

____________________________________________________________

Postadresse/Mailadress: Pb 3484 Havstad, 7425 Trondheim
E-mail: midtbyenbasket@gmail.com
Hjemmeside: www.midtbyenbasket.com

Kontaktperson:
Karianne J. Osmundsvåg
Mob: 95922331
E-mail:karianne.johnsen@gmail.com

Trener/Coach:
Navn: Frode Ramberg
Mob:
E-mail:

Draktfarge: Lilla

Hjemmebane
: Husebyhallen

 

____________________________________________________________

 

Postadresse/Mailadress:Postboks 3621 – Guleng, 9278 Tromsø
Mailadresse: stormungdom@gmail.com
Hjemmesidehttps://stormungdom.no/

Kontaktpersoner:
Asle Morten Karlsen
Mob: 90148788
E-mail: asle@kuvs.no

Trener/Coach:
Navn: Stefan Pettersson
Mob: +46 708279987
E-mail: p_son72@hotmail.com

Draktfarge: Hvit

Hjemmebane
: Tromsøhallen

____________________________________________________________

Postadresse/Mailadress:
Epost: styret@ullernbasket.no
Nettside
www.ullernbasket.no


Kontaktperson/Contactperson:
Geir Dyngeland
Tlf. 98281529
E-mail: geir.dyngeland@gmail.com

Hansi Schneidt
Tlf. 97570725
E-mail: hschneidt@gmail.com

Trener/Coach:
Navn: Ståle Frey
Tlf.
E-mail: 

Draktfarge: Blå

Hjemmebane
: Ørakerhallen

____________________________________________________________

Postadresse/Mailadress:

c/o Arild Buen, Sandbrekketoppen 52, 5224 Nesttun
Epost klubb: arild.buen@yx.no
Nettside: www.ulrikenung.no

Kontaktperson/Contactperson:
Navn: Hans Petter Austgulen
Tel: 93082640
E-mail: haustg@hotmail.com


Trener/Coach:
DuRell Sanford
Tlf. 41545498
E-mail: sanford3244@gmail.com


Hjemmebane: Landåshallen

____________________________________________________________