BLNO / Klubbene BLNO K og M

Klubbene BLNO K og M

Her finner du kontaktinformasjon om klubbene i BLNO Kvinner og Menn

AMMERUD BASKET

Postadresse:  
Postboks 49 Grorud, 0905  OSLO
E-mail: styret@ammerudbasket.no

Hjemmeside: http://www.ammerudbasket.no/
Hjemmebane: Apalløkka
Draktfarge (hjemme): Grønn

Kontaktperson/Contact person:
Fornavn Etternavn
Mob. +47 
Epost: styret@ammerudbasket.no

Coacher:
Alexander Karlstad
Mob: 48891640
E-mail:karlstad555@hotmail.com

 

--------------------------------------------------------------------------------------

ASKER ALIENS

Postadresse:
Asker BC, Postboks 285, 1372 Asker

Hjemmeside:
http://askeraliens.com/
E-mail: leder@askeraliens.com
, post@askeraliens.com
Hjemmebane:
Leikvollhall C
Draktfarge (hjemme): GUL

Kontaktperson/Contact person:
Erik Øverås
E-mail: erik@sisteskrik.no
Mob: 41521811

Coach:
Basil Shiltagh
Mob: +46 739848215
E-mail: basilshiltagh@hotmail.com

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------

BÆRUM BASKET

Postadresse:

Postboks 195, 1319 Bekkestua
Hjemmeside:http://www.barumbasket.no/
Facebook:https://www.facebook.com/BarumBasket
E-mail: barum.basket@gmail.com
Hjemmebane
: Nadderudhallen
Draktfarge (hjemme): Lys blå

Kontaktperson/Contact person:
Hege Rokne
Mob: 92811552
E-mail: hege@bevisstung.no

Yngvild Mürer
Mob: 99411940
E-mail: yngvild.murer@dnv.com

Coach:
Navn: Mathias Eckhoff
Mob: 40230201
E-mail: mathias@blacksheeptv.no

 

--------------------------------------------------------------------------------------

CENTRUM TIGERS

Vulkan 13, 0178 Oslo 
e-post: post@centrumtigers.no

Hjemmeside: http://www.centrumtigers.com/
Hjemmebane: Vulkanhallen
Draktfarge (hjemme): Burgunder

Kontaktpersoner/Contactperson:
Ingri Beck Reithaug
Tel: 92263828
E-mail: ingri.reithaug@centrumtigers.com

Kristin Vernan
 

Coach:
Inge Kristiansen
Tel: 92229234
E-mail: inge.a.kristiansen@centrumtigers.com

 

--------------------------------------------------------------------------------------

FRØYA BASKET
Frøyalogo.png

Postadresse:
Øvre Fyllingsvei 73, 5161 Laksevåg

Hjemmeside:
www.froyabasket.no 
Hjemmebane: Frøya Arena
Draktfarge (hjemme): Sort
E-mail: post@froyabasket.com

Kontaktperson/Contact person:
Baard Stoller
Mob: +47 90401098
E-mail: baard@froyabasket.com

Alexander Løseth
Mob: +47 94130663
E-mail: alexander@froyabasket.com

Coach:
Fornavn Etternavn
Mob:
E-mail:

--------------------------------------------------------------------------------------

FYLLINGEN BASKET

Postadresse:
Shetlands-larsensvei 14
5143 Bergen

Hjemmeside:http://www.fyllingen-basket.no/
Epost: post@fyllingen-basket.no
Hjemmebane:
Fyllingsdalshallen
Draktfarge (hjemme): Blå

Kontaktperson/Contact person:
Stein Håkon Nes
(+47) 90611328
E-mail: post@fyllingen-basket.no

Coach:
Calix Black Ndiaye
Tel. 91658764
E-mail: calix@borea.as

 

--------------------------------------------------------------------------------------

GIMLE BASKET


Postadresse:

Pb 2510 Tveitevannet, 5823 Bergen
E-mail: post@gimle.no

Nettside: www.gimle.no
Hjemmebane: Gimlehallen
Draktfarge (hjemme): Rød

Kontaktperson/Contact person:
Navn: Frederik Gnatt
Tlf: 98255169
E-mail: dagligleder@gimle.no

Coach:
Audun Eskeland
Mob:
E-mail: auduneskeland@hotmail.com

 

--------------------------------------------------------------------------------------

KONGSBERG MINERS

Postadresse: 
PB. 71, 3601 Kongsberg
E-mail: post@kongsbergminers.no

Nettside:
www.kongsbergminers.no
Hjemmebane: Kongsberghallen
Draktfarge (hjemme): Blå (Mørk)

Kontaktperson/Contact person:
Navn: Henrik Aabelvik
Tlf: +47 40640707
E-mail: henrik.aabelvik@gmail.com

Navn: Stein Erik Rotegård
Tlf: +47 
E-mail: stein.erik.rotegaard@gmail.com

Coach:

Navn: Juan Ferrales
Tlf: 45381647
E-mail: jferrales91@gmail.com

--------------------------------------------------------------------------------------

Nidaros Jets

Postadresse: 
Stavnevegen 9, 7019 Trondheim
E-mail: jets@jetsbasket.no

Nettside:
www.jetsbasket.no
Hjemmebane: Trondheim Spektrum
Draktfarge (hjemme): Hvit (Lys)

Kontaktperson/Contact person:
Navn: 
Tlf: 
E-mail: jets@jetsbasket.no

Coach:

Navn: Mantas Matevičius
Tlf: +37064734036
E-mail: sportslig@jetsbasket.no

 

--------------------------------------------------------------------------------------

Oppsal Basket

LOGO (2).png

Adresse/Adress: Vetlandsveien 49, 0671 Oslo

Email: post@oppsalbasket.no

Nettside: www.oppsalbasket.no
Facebook:
Hjemmebane: Oppsal Arena
Draktfarge (hjemme):  BLÅ

Kontaktperson/Contactperson:
Navn: Ylva Axelsen
Mob: 91514644
E-mail: ylva.axelsen@oppsalbasket.no

 
 
Coach:
Fornavn Etternavn
Mob: +
E-mail:

--------------------------------------------------------------------------------------

TROMSØ STORM


Postadresse:
Postboks 3621 Guleng, 9278 Tromsø
E-mail: storm@tromsostorm.no

Hjemmeside:
www.tromsostorm.no
Hjemmebane:
Tromsøhallen
Draktfarge (hjemme): Blå


Kontaktperson/Contact person:
Ørjan Sandvik Hansen
Mob: 98221928
E-mail: storm@tromsostorm.no

Coach:
Fornavn Etternavn
Tlf: +
Epost:

 



AMMERUD BASKET

Postadresse:  
Postboks 49 Grorud, 0905  OSLO
E-mail: styret@ammerudbasket.no

Hjemmeside: http://www.ammerudbasket.no/
Hjemmebane: Apalløkka

Kontaktperson/Contact person:
Fornavn Etternavn
Mob. +
Epost:

Coacher:
Fornavn Etternavn
Mob. +
Epost:

--------------------------------------------------------------


Postadresse/Mailadress
: Postboks 285, 1372 Asker
E-mail: post@askeraliens.com 
Hjemmeside: www.askeraliens.com
Hjemmebane: Leikvollhall C


Kontaktperson
Karine B. Bergseth
Mob: 91101205
E-mail: karineb2b@gmail.com

Trener/Coach:
Basil Shiltagh
Mob: +46 739848215
E-mail: basilshiltagh@hotmail.com

____________________________________________________________


Postadresse/Mailadress: Fredrik Hannestad, Grønnegrend 19, 5232 Paradis
E-mail: bergenelitebasketballklubb@gmail.com
Hjemmeside: 
www.bergenelite.no
Hjemmebane:Amalie Skram idrettshall

Kontaktperson
Fredrik Hannestad 
Mob: 90787621
E-mail: fredrik.hannestad@gmail.com

Trener/Coach:
Navn: Geir Bangstad
Mob: 47320258
E-mail: geddibang@gmail.com

 

____________________________________________________________

 

 

Postadresse/Mailadress:
Postboks 195, 1319 Bekkestua
Hjemmeside
:http://www.barumbasket.no/
Facebook:https://www.facebook.com/BarumBasket
E-mail:barum.basket@gmail.com
Hjemmebane: Nadderudhallen


Kontaktperson/Contact person:
Hege Rokne
Mob: 92811552

E-mail:
hege@bevisstung.no

Anders Mørk
Mob: 40401647

E-mail: anders@younited.no

Trener/Coach:
Navn: Henning Bergh
Mob: 90874087
E-mail: henning.bergh@ntg.no

Navn: Mathias Eckhoff
Mob: 40230201
E-mail: mathias@blacksheeptv.no

____________________________________________________________

Postadresse/Mailadress:
Ullern IF, Basketball, Myntfunnveien 2, 0382 Oslo
Epost: styreleder@ullernbasket.no
Nettside
www.ullernbasket.no

Hjemmebane: Ullern Flerbrukshall


Kontaktperson/Contactperson:
Hans-Jörg Schneidt
Tlf. 97570725
E-mail: hschneidt@gmail.com

Kristin Eliassen
Tlf. 97057413
E-mail: kristin.eliassen@fagbokforlaget.no

Trener/Coach:
Navn: Ståle Frey
Tlf. 98627210
E-mail: sportslig.leder@ullernbasket.no

____________________________________________________________

Postadresse/Mailadress:

c/o Arild Buen, Sandbrekketoppen 52, 5224 Nesttun
Epost klubb: post@ulrikenbasket.no
Nettside: www.ulrikenung.no
Hjemmebane: Landåshallen

Kontaktperson/Contactperson:
Navn: Hans Petter Austgulen
Tel: 93082640
E-mail: haustg@hotmail.com


Trener/Coach:
DuRell Sanford
Tlf. 41545498
E-mail: sanford3244@gmail.com

____________________________________________________________